BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI: 0534 849 00 03

SA 30 Days Bitkisel 60 Kapsül

SA 30 Days Zayıflama Hapı

Modern insanların hareketsiz yaşamından, bol kalorili beslenme sistemlerinde hızlı yemek sektöründen kaynaklı olarak günümüzde kilo vermek ve kilo kontrolü pek çok insan için önemli bir sorun teşkil etmektedir. Kontrol edilmeyen her kilo ve fazladan alınan her kilo bedenimiz hem fiziksel olarak hem de kimyasal olarak zorlamaktadır. SA 30 Days Zayıflama Hapı sağlıklı kilo kontrolünü sağlamakta ve istenilen kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak özel bir haptır.

SA 30 Days İçeriği

SA 30 Days Zayıflama Hapı içeriğinde Noni Yaprağı, Lotus Yaprağı,Buğday Çimi,Civan Perçemi gibi bitkilerin tozlarını bulunduran doğal ürünlerden elde edilen bir içeriğe sahiptir.Bu içerik metabolizma hızınızı yükseltmenize yardımcı olacak özel bir içeriktir. Sabah ve akşam tüketimi sonrasında bol su içmeye özen gösterildiği taktirde daha hızlı sonuçlar alınacaktır.Aynı zamanda daha fazla sıvı tüketmenize yardımcı olacağından vücudun yenilenme sürecini de destekleyecektir.

SA 30 Days Kapsül

SA 30 Days Zayıflama Kapsülü kullanımı oldukça rahattır. Sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce suyla birlikte alınmalıdır. Evde, ofiste,okulda,sporda kolaylıkla yanınızda bulundurabilirsiniz. Beslenme düzeninizde değişik yapmadan da olumlu sonuçlar elde edilebileceği gözlemlenmiştir.Gündelik hayatınızı etkilemeden engellemeden ve değiştirmeden de kilonuzla ilgili kontrolü sağlayabilir istediğiniz kilolara erişebilirsiniz.Düzenli kullanılması ve beslenme programları ve sporla antrenmanlarıyla desteklenmesi istenilen sonuçlara daha kısa sürede erişmenize yardımcı olacaktır.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?