BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI: 0534 849 00 03

SA 30 Days Yurt Dışı Sipariş

  • 1 Kutu SA 30 Days 35  Euro
  • 2 Kutu SA 30 Days 70  Euro
  • 3 Kutu SA 30 Days 105  Euro
  • 4 Kutu SA 30 Days 140  Euro
  • 5 Kutu SA 30 Days 175  Euro

Bitkisel içeriği sayesinde kalori yakınımızı hızlandıracak etkilere sahip olan Sa 30 Days ile kilo kontrol sürecinize hakimiyet sağlayabilirsiniz. Özel formülü sayesinde kilo vermenizi desteklerden bu süreci hareketli ve enerji dolu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ürün içerisinde 2 ayrı ürün yer almaktadır. Sabah ve akşam kullanımları için tasarlanmıştır.

Sa 30 Days ile kalıcı yağ problemlerinizi çözüm üretebilirsiniz.  İçerdiği bitkisel özler iştah kontrolünüzü sağlarken yağ yakımını ve kilo vermenizi desteklemenizi sağlayarak forma girme planlarınızı hızlandırabilir. Ürünün iki ayrı kapsül  şeklinde oluşu sabah ve akşam ayrı ayrı formülleri kullanmanızı sağlamaktadır. Çünkü metabolizma hızı günü her saati farklılık göstermektedir. Sabahın ilk ışıklarında yavaş olan metabolizma hızı öğlen optimal düzeylere yükselir ve akşam tekrar düşüşe geçer. Sa 30 days ile sabahları aldığınız kapsül metabolizmanızı uyandırarak hızlanmasını sağlayacaktır. Akşamları aldığınız kapsül ise metabolizmanızın yavaşlamasını durdurarak çalışma hızını devam ettirmesini sağlayacaktır. Böylece gün içerisinde düzenli ve sürekli çalışan metabolizmanız ile kalori yakım için ayrılan saatler uzayacak gün içerisindeki kalori ihtiyacınızda artış olacaktır. Artan kalori ihtiyacına iştahınızın azalması sayesinde dışarıdan değil vücudunuzda depolanan yağlardan destek vermeniz ile kilo kaybınıza start vermiş olacaksınız.Sa 30 Days’in kilo kontrol sürecine sağladığı en güzel desteklerden biri de içerdiği c vitamini ve e vitamini sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlü tutarak halsiz düşmeden, yorgunluk ve bitkinliğin önüne geçerek kilo verme sürecinizi destekleyecektir.

Sa 30 days kullanımı oldukça kolay bir üründür.Sabah kapsülünü kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce bol su almalısınız. Akşam kapsülünü ise yemekten yaklaşık yarım saat önce bol su ile almanız gerekmektedir. Kapsüllerin etkinliğini arttırmak için güç içerisinde bol su tüketimi faydalı olacaktır.

Sizlerde yurtdışı yorumları üzerinden ürünler hakkında gerçek kullanıcı yorumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorum yapabilirsiniz.

Yurt Dışından Nasıl Sipariş Verebilirim?

SA 30 Days Avrupa Satışımız Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız için her türlü kolaylığı sağlayacak şekilde satışı ve pazarlaması yapılan sağlıklı ve güvenilir bir üründür. Gönül rahatlığı ile ve kolayca siparişinizi oluşturabilir ve istediğiniz ürüne en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.SA 30 Days sipariş formunu doldurarak yada sipariş hattını dilediğiniz zaman arayarak sipariş oluşturabilir ve rahatlıkla ürüne ulaşabilirsiniz.

SA 30 Days ödeme kolaylığı sağlayarak tüm avrupa ülkelerinden sizleri yormayan ve zahmetsiz bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirme imkanı sağlayan pek çok yöntem sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz Money Gram ile dilerseniz Western Union ile siparişinizin ücretini ödeyebilir ve ürünü kolayca getirtebilirsiniz. Sitemiz 256 Bit SSL ile korunmaktadır alışverişinizi güvenle ve keyifle yapabilirsiniz ayrıca paket gizliliği prensibimiz gereği siparişleriniz içi belli olmayacak şekilde paketlenecek ve adresinize kargolanacaktır.

SA 30 Days Tüm Avrupa ülkeleri ve kentlerine gönderimi sağlabilmektedir. SA 30 Days Arnavutluk Tiran, SA 30 Days Ermenistan Erivan, SA 30 Days Finlandiya Helsinki, SA 30 Days Fransa Paris, SA 30 Days Almanya Berlin, SA 30 Days Yunanistan Atina, SA 30 Days Gürcistan Tiflis, Moldova Kişinev, Monako Monaco-Ville, Karadağ Podgorica, Hollanda Amsterdam, Norveç Oslo, İsveç Stockholm, İsviçre Bern, Londra Kosova Priştine, Avusturya Viyana, Belçika Brüksel, Bosna Hersek Saraybosna, Bulgaristan Sofya, Macaristan Budapeşte, İzlanda Reykjavik, İtalya Roma, Letonya Riga, Polonya Varşova, Portekiz Lizbon, İrlanda Cumhuriyeti Dublin, Romanya Bükreş, Rusya Moskova, Ukrayna Kiev, İngiltere Londra, Hırvatistan Zagreb, Çek Cumhuriyeti Prag, Danimarka Kopenhag, Estonya Tallinn, Litvanya Vilnius, Lüksemburg Lüksemburg, Makedonya Üsküp, Malta Valetta, San Marino San Marino, Sırbistan Belgrad, Slovakya Bratislava, Slovenya Ljubljana, İspanya Madrid

Almanya’nın tüm eyaletlerinden :SA 30 Days Baden-Württemberg, Bavyera Brandenburg, Bremen, Hamburg, Hessen, Mecklenburg-Vorpommern, SA 30 Days Aşağı Saksonya Kuzey Ren-Vestfalya, Rheinland-Pfalz, Saarland, SA 30 Days Saksonya, Sachsen-Anhalt, Schleswig-Holstein, Thüringen

Avusturyanın tüm eyaletlerinden : Burgenland, Karintiya, Aşağı Avusturya, Yukarı Avusturya, Salzburg, Styria, Tirol, Vorarlberg, Viyana

Avustralya’nın tüm eyaletlerinden : SA 30 Days Avustralya Başkent Bölgesi, SA 30 Days Batı Avustralya, Güney Avustralya,SA 30 Days Kuzey Toprakları, Queensland, SA 30 Days Tazmanya, Victoria, Yeni Güney Galler

Asya, Afrika ve Amerika kıtalarıda dahil olmak üzere Dünya’nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. SA 30 Days Rusya, Filipinler, SA 30 Days Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik SA 30 Days Kongo Cumhuriyeti, ABD, Kanada, Arjantin gibi ülkelerden de sipariş verebilirsiniz.

1-Web sitemizde bulunan sipariş formunu doldurarak.

1-By filling out the order form found on our website.(En)

1-Durch das Ausfüllen des Bestellformulars auf unserer Website.(De)

dgssg

2-Telefonla hızlı sipariş

2-Quick order by phone. (En)

2-Schnelle Bestellung per Telefon.(De)

hfdhdfhdf

3-Whatsapp üzerinden hızlı ve kolay sipariş.

3-Order through Whatsapp fast and easy.(En)

3- Bestellen Sie durch Whatsapp schnell und einfach.(De)

hfhfghf

4-Canlı Destek üzerinden sipariş

4-Order via Live Support(En)

4-Bestellen über Live Support(De)

gfhgfdhgfd

Yurt Dışı Ödeme Kolaylığı Para Yollama Seçenekleri

1- Web sitemiz üzerinden 3D Secure güvenli kredi kartı ile ödeme

1-Pay via 3D  Secure credit card via our website. (En)

1-Bezahlen Sie über eine sichere Kreditkarte über unsere Website.(De)

gfdgdfsg

2-Western Union ile ödeme

2-Payment with Western Union(En)

2-Zahlung mit Western Union(De)

Western-Union-Casino

3-MoneyGram ile ödeme

3-Pay with MoneyGram(En)

3-Mit MoneyGram bezahlen(De)

logo

4- UPT ile ödeme

4-Payment with UPT(En)

4-Zahlung mit UPT(De)

aktifbank-logo_UPT

5- Ria Money Transfer

5-Ria Money Transfer(En)

5-Ria Geldüberweisung(De)

ria-money-transfer-lockup

6-Hesaba Havale

6-Account transfer(En)

6-Kontoübertragung(De)

havale(1)-408x186

7- Ptt ile ödeme

7-Pay with PTT(En)

7-Bezahlen mit PTT(De)


Ptt_tr

8-IBAN Numarasına Ödeme ( Euro Hesabı)

8-IBAN Number Payment (Euro Account)(En)

8-IBAN Nummer Zahlung (Euro Konto)(De)

IBAN-image

Ürün Gönderim Şartları

garanti-iade

1- Yurt dışından ödeme alındıktan sonra aynı gün ürün kargoya verilir ve gönderim kodu mesaj ile bildirilir.

1-After receiving payment from abroad, the same day cargo is delivered and the delivery code is notified with a message.(En)

1-Nach Zahlungseingang aus dem Ausland wird die gleiche Fracht ausgeliefert und der Lieferschein mit einer Nachricht benachrichtigt.(De)

2- Gümrük bedeli alıcıya aittir.

2-Customs, the price belongs to the buyer.(En)

2-Zoll, Preis Käufer ein Teil ist.(De)

Transport

3- Gümrükte yaşanan sorunlardan gönderici firma sorumlu değildir.

3-The sending company is not responsible for problems experienced in customs.(En)

3-Die sendende Firma ist nicht verantwortlich für Probleme im Zoll.(De)

4-Ürün numune formu ile gönderilir.

4-The product is sent with the sample form.(En)

4-Das Produkt wird mit dem Musterformular verschickt.(De)

5- Kargo ücreti ürünün ağırlığını ve desi ölçüsüne göre alınır.

5-The shipping charge is based on the weight of the product and the size of the product.(En)

5-Die Versandgebühr basiert auf dem Gewicht des Produkts und der Größe des Produktes.(De)

hfdhfdhdfs

6- Gümrükten iade gelen ürünler bir sefere mahsus Türkiye’deki adrese gönderilir. İkinci kez yurt dışına yollanmaz.

6-Goods returned from Customs are sent to Turkey once. Not a second time abroad.(En)

6-Waren, die vom Zoll zurückgegeben werden, werden einmal in die Türkei geschickt. Nicht ein zweites Mal im Ausland.(De)

7- Yurt dışına yollanan ürünlerde para iadesi yoktur.

7- No refund for products shipped abroad (En)

7-Waren im Ausland Gebühr gesendet wird nicht zurückerstattet (De)

8- Yurt dışı gönderim seçeneğimiz 1 ile 15 gün arasındadır. Ürünün teslim edilmemesi durumundan gönderici firma sorumlu değildir.

8- Our overseas shipping option is between 1 and 15 days. The sender company is not responsible if the product is not delivered. (En)

8- Unsere überseeische Versandoption liegt zwischen 1 und 15 Tagen. Die Absenderfirma ist nicht verantwortlich, wenn das Produkt nicht geliefert wird.(De)

9- Yurt dışı 1 günde teslim seçeneğimiz vardır. Kargo ücreti 100 €’dur. 1 desi ile 3 desi arası artışlarda kargo ücreti desi oranına göre artar.

9- We have delivery option within 1 day abroad. The shipping cost is € 100. Increase from 1 decile to 3 decile increase according to the rate of cargo charge.(En)

9- Transportdienstleistungen werden innerhalb eines Tages geliefert. Versandgebühr beträgt 100 €.1 und 3 ist der Anstieg der internationalen Versandgebühr wird entsprechend der Rate erhöht. (De)

istock_000019753061small

10- Yurt dışı gönderi ve siparişlerde ödeme seçeneğini ürün ve ürünleri bilgim dahilinde kart ve nakit ödemeyi, ve almayı kabul ve taahhüt ederim.

10- I accept and undertake to pay and not to pay cards and cash within the information of products and products, payment option for overseas shipment and orders.(En)

10- Ich akzeptiere und verpflichte mich zu bezahlen und nicht zu zahlen Karten und Bargeld innerhalb der Informationen über Produkte und Produkte, Zahlungsoption für Übersee Versand und Bestellungen.(De)

Tüm Dünya Ülkelerine Ürün Gönderilmektedir.

Products are shipped to all the countries of the world.(En)

Produkte werden in alle Länder der Welt versendet.(De)

 

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?